Karaköy’de Bankalar Caddesi tarfından gidilince Galata’ya çıkarken ara sokakta rastlayabileceğiniz Değerli Eşyalar Dükkanı tam da eskileri, nostajiyiyi sevenlerin kullanacağı eşyaları satıyor. Bu güzel dükkanı Alışveriş yapılacak yerler listesinize muhakkak eklemenizi öneririz.

Nostaji Sevenler İçin Cennet

Değerli eşyalar dükkanında geçmiş dönemlere ait bir çok eşyayı bulabilirsiniz. Özellikle nostaji sevenler için bir cennet diyebileceğimiz yer gerçekten insanı oldukça etkiliyor. Karaköy’e uğradığınızda gidip görmenizi tavsiye ederiz.

Zamandan Bir Hediye

Diyelim çok sevdiğiniz bir kişinin doğum günü ve ona çok güzel bir hediye almak istiyorsunuz. Ama tabii klasik şeylerden de almak istemiyor biraz farklı bir hediye olsun istiyorsunuz. Zamanın içinden çıkan bir hediye en iyi seçim. Karaköy’e gidip alacağınız hediyeyi kendiniz seçebilirsiniz.

Ne Ararsan Var

Dükkana girdiğinizde zaman yolculuğunda sizleri çeşit çeşit eşyalar bekliyor. Çantadan pipoya, oyuncak arabadan saate, dikiş makinesinden plağa kadar ne ararsanız içeride bulabiliyorsunız. Bu kadar farklı eşya arasından elbet siz de kendi zevkinize uygun bir şeyler bulabilirsiniz.

Zamana Yolculuk

Karaköy’de bulunan değerli eşyalar dükkanı içinde satılan eşyalar 70’li 80’li yıllar gibi bir çok yıldan günümüze sağlam bir şekilde kalan eşyalar bulunuyor. İçeriye girdiğinizde adeta bir zaman yolculuğuna çıkıyorsunuz.

Nerde O Güzel Eski Eşyalar?

“Nerde o eski güzel eşyalar?” diyenler bulduk bulduk. Hepsi karaköydeki değerli eşyalar dükkanında sizi bekliyor. Karaköy’e uğradığınızda mutlaka “Neler varmış?” diyerek dükkana bir göz atmalısınız.

etiketler: