Sizleri Karaköy’ün her zaman neşeli ve renkli sokaklarında keyifli bir alışveriş macerasını çıkmaya davet ediyoruz. Çünkü Karaköy en farklı güzel eşyaların satıldığı tek yer. Karaköy tasarım pazarı da o yerlerden biri. Her Pazar Karınca sokakta kurulan tasarım pazarını farklı bir şeyler almak isteyenler için mükemmel bir seçim.

Sanat Gibi Ürünler

Tasarım pazarındaki ürünler o kadar güzel o kadar farklı insan gözlerini alamıyor tezgahlardan. Tam karar vereceksiniz birini almaya başka bir şey takılıyor gözünüze, imkan olsa topayıp gideceksiniz ürünlerin hepsini :) Bu kadar güzel ve farklı tasarım adeta sanat eseri. Ziyaret ettiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Hediyelik Eşya Arayanlar Buraya

Sevdiklerinize güzel ve farklı bir hediye almak istiyorsunuz ama nerden alacağınızı bilemiyor musunuz? Biz söyleyelim o zaman. Karaköy tasarım pazarındaki bir çok ürün hem farklı hem de çeşit çeşit. Eğer bir hediyelik eşya alacaksanız tasarım pazarı en iyi seçenek.

Tarzını Konuştur

Karınca sokaktaki tasarım pazarındaki ürünlerin hemen hemen hepsi modaya ve tarzına dikkat eden kişilere tam anlamıyla bir cennet. Arkadaş ortamında ya da çevrenizde “Aaa nerden aldın kolyeni? Çok tarz” gibi cümleleri duyan biriyseniz ya da duymak isterseniz tasarım pazarını kaçırmayın.

Renk Renk Tasarımlar

Bir Pazar günü yolunuz Karaköy’e düşerse mutlaka tasarım pazarına da uğrayın deriz. Bir sürü tasarımın yer aldığı tezgahlarda her zevke her renge uygun tasarım ürünler bulunuyor. Karınca sokağı adeta renkliliğiyle karnavala dönüştüren tasarım pazarı sizi bekliyor.

Kolyeler Küpeler Daha Neler Neler

Karaköy’ün küçük şirin sokaklarında Karınca Sokakta her Pazar kurulan tasarım pazarına özellikle kadınların ilgisi çok büyük. Çünkü el yapımı harika tasarım kolyeler, bileklikler ve küpeler bu pazarda satılıyor.

etiketler: