Bira en çok tüketilen ve sevilen içeceklerin başında geliyor. Özellikle harika tadıyla gençlerin en çok ilgisini çeken içecek bira. Biranın bir çok çeşidi var ve Karaköy’de yapılan Bira Festivali’nde birbirinden lezzetli ve farklı birayı tatma şansı yakalıyorsunuz. Sadece bira değil müzik ve dansla da eğlencenin doruğuna ulaşıyorsunuz. Bira festivalini bu sene kaçırmayın, üzülürsünüz.

Bizi Takip Edin

En son 2016’da düzenlenen bira festivalinin bu yıl ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorsan hiç merak etme. Karaköy Life’ı takip et, biz sana haber verelim :)

Müzikle Enerji Tavan

Her festivalde olduğu gibi müzik bira festivalinin de vazgeçilmezi. Siz biraların tadına bakarken DJ performanlarıyla ortamın enerjisi tavan yapar. Herkes elinde birası, sigarası kendini müziğin akışına bırakarak eğlenceli bir an yaşar. Bu eğlenceden geri kalmak istemiyorsan mutlaka Karaköy’de bira festivaline katılmalısın.

Bira Festivaline Girişler Ücretsiz

Renkli görüntülere ev sahipliği yapan bira festivalinin girişleri de ücretsiz. Siz de bira festivaline hem bira çeşitlerini tatmak için hem de bu renkli görüntünün bir parçası olmak için katılabilirsiniz. Böylelikle Karaköy’de içip içip eğlenmenin ne demek olduğunu öğrenebileceğiniz bir festival :)

Senede Üç Gün Eğlence

Bira festivali üç gün boyunca eğlenebileceğiniz harika bir organizasyon. Karaköy’de olan bira festivali gençlerin en çok sevdiği festivallerden biri. Siz de bira festivalinin bu yıl ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Eğlencenin Dibini Yaşa

Karaköy’de düzenlenen Bira Festivali, sayesinde hem eğlencenin dibini yaşar hem de birbirinden farklı çeşit çeşit biraları tadabilirsiniz. Bira sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken festival, akşam saatlerinden başlayarak sabaha kadar eğlenceye davem ediyor.

etiketler: