Midyenin tadına doyamayan, sokakta gördüğü anda midye tezgahına koşan biriyseniz işte tam size göre bir eğlence var. Midye festivali, Karaköy’de hem midyenin o leziz tadına doymak hem de müziğin akışına kendine bırakmak isteyenler için en gözde festival.

Midye Festivali ve Müzik Keyfi

Midye festivali DJ performansıyla herkesin coştuğu harika bir etkinlik. Festival iki üç gün boyunca midyeseverlere unutulmaz bir gece yaşatıyor. Eğer bu sene gerçekleşecek olan festivalin ne zaman olacağını merak ediyorsanız Karaköy Life’ı takipte kalın, sizi haberdar edelim :) 

18 Yaşından Büyük

Elbette midye festivaline katılabilmeniz için diğer festivallerde de olduğu gibi 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Aynı zaman da festivalde kadın-erkek katılım dengesine de önem veriliyor. Midye festivalini sakın kaçırmayın yoksa çok üzülürsünüz.

Arkadaşlarını Topla Midye Festivaline Gel

Karaköy’de müziğin, dansın ve lezzetin bir arada olduğu ender festivallerden biri olan midye festivalinde deniz havası da havanıza hava katacak. Sen de eğlenmek istiyorsan yapman gereken tek şey arkadaşlarını toplayıp midye festivaline gitmek.

Açık Havada Midye Keyfi

“Tamam dans, müzik her festivalde var zaten, farkı ne bu festivalin” dediğinizi duyar gibiyiz :) Bu festivalin en önemli özelliği hem açık havada Karaköy’de bir sokak arasında gerçekleşiyor olması hem de midyenin baş rolde olması. Lezzetli midyelerin tadına bakarken dans edip keyifli bir gece yaşayabilirsiniz.

Karaköy Klasiği Midye Festivali

Midye seven herkesin dört gözle beklediği bir Karaköy klasiği olan midye festivali bu sene de heyecanla bekleniyor. Midye ve içkinin buluştuğu festival benzersiz bir eğlence yaşatıyor.

etiketler: