Karaköy’ün birbirinden güzel meyhaneleri, hem yemekleriyle hem de müziğiyle size ve dostlarınıza harika bir gece yaşatacak. Arkadaşlar arasında bir şey kutlanacaksa eğer en iyi yer meyhanedir. Siz de Karaköy’ün güzel ve tarihi meyhanelerinden birine dostlarınızla gidebilirsiniz.

En Güzel Anılarınız

Meyhaneler en güzel eğlenerek sohbet edebileceğiniz yerlerden biridir. Eeee durum böyle olunca da sevdiklerinizle en güzel anılarınız meyhanelerde çektiğiniz fotoğraflar sayesinde size hatıra kalıyor.

Meyhane Sofrası Rakısız Olmaz

Meyhanelerde bira da başka alkollü içkiler de içilir. Fakat meyhanenin asıl öz içkisi tartışmasız rakıdır. Çünkü o güzel sohbete ve müziğe en çok rakı uyar. Kısacası bir meyhane sofrası rakısız olmaz. Karaköy meyhanelerini ziyaret ettiğinizde bunu göreceksiniz.

Meyhane Kültürü

Meyhaneler her telden çalan nadir eğlence mekanlarından biri. Çünkü bir süre Türk Sanat müziği dinledikten sonra gecenin ilerleyen saatlerinde birden bire kendinizi halay başı olarak da bulabilirsiniz :) Fasıl dediğimiz eğlence tarzının bir yansıması olan meyhaneler, “meyhane kültürü” adında bir kültürü de ortaya çıkarmış. Karaköy’ün meyhanelerini de ziyaret ederek bu farklı eğlence anlayışını keşfedebilirsiniz.

Sohbetiniz Bol Olsun

Çevrenizde eğer çok konuşan birisi varsa götürün onu Karaköy meyhanelerinden birine konuşsun da konuşsun. Belki günlük hayatta biraz daha az konuşur :) Şaka bir yana sohbeti hoş olan konuşkan insanlarla gidebileceğiniz en iyi mekan bir meyhanedir.

Kafanı Dinle

İş arkadaşlarınızla ya da ailenizle eğlenebileceğiniz bir yer arıyorsanız Karaköy’ün meyhaneleri diğer bir deyişle restaurantları tam size göre. Özellikle Türk Sanat müziği gibi ruhu besleyen müziklerin egemen olduğu bu ortamlar daha çok kafa dinlemek için ideal.

etiketler: