Butik oteller hem ekonomik hem de rahattır. Bu yüzden özellikle tek başına ya da iki kişi şeklinde konaklaycak olanlar genellikle butik otelleri tercih eder. Butik oteller, samimi ortamıyla ve şirinliğiyle sizi kolayca kendine çeker. Karaköy’deki butik oteller de size hem rahatlık açısından hem de ekonomik açıdan iyi gelecek.

Butikler Özgür Ruhlar İçin Yaratılmış

Butiklerde genelde o samimi havadan dolayı rahat ve özgür ruhlu insanlar konaklar. Kısacası canı istediğinde çantasını alıp, hesabı ödeyip çekip gidebilecek insanlar butik otelleri çok tercih eder. Çünkü butik otellerde her şey açık ve nettir, sizi zorlayıcı çok büyük kuralları da yoktur.

Kafeler Şahane!

Butik oteller size bunca güzel imkanı sunarken üstüne bir de yetmezmiş gibi kafeleriyle gönlünüzü fethediyor. Karaköy’deki butik otellerin kafelerinde yediğiniz, fırından yeni çıkmış poğaçaların, kurabiyelerin, keklerin ve simitlerin tadı damağınızda kalacak.

Aile Kahvaltısı

Butik otellerin o samimi havası otelin kahvaltısına da yansır. Karaköy’deki butik otellerde kahvaltı sofrası tam bir aile kahvaltısı tarzında hazırlanır. Sucuklu yumurtasından menemene kadar oldukça doyurucu ve güzel bir kahvaltıyı butik otellerde bulabilirsiniz.

İki Kişi İçin Butik Otel En İyisi

Tatile çıkmak istiyorsunuz ama İstanbul’da arkadaşınızla size uygun çok daha pahalı olmayan ve güzel olan bir otel arıyorsunuz. Tüm otellere bakmakla zaman kaybetmek yerine Karaköy’deki birbirinden güzel butik otellere bakmakla işe başlayabilirsiniz.

Tam Kafa Dinlemelik Otel

Butik oteller genelde genelde kafa dinleyebileceğiniz sakin bir ortamı olan otel çeşidi. Şehrin gürültüsünden hem çok bıkmış hem de yorgun düşmüşseniz; ama bir yandan da İstanbul aşığı biriyseniz Karaköy’deki butik oteller tam size göre. Canınız sıkıldığında şehre akabilir, dinlenmek istediğinizde ise odanızda takılabilirsiniz.

etiketler: