Karaköy, hem tarihi dokusuyla hem de deniz havasıyla ünlüdür. Özellikle Karaköy’e uzun süreli bir ziyarette bulunacaksanız mutlaka deniz manzaralı bir otelde konaklamalısınız. Odanızın penceresinden o şahane deniz manzarasını ve ışıklı gecelerini keyifle izlemelisiniz. İşte Karaköy’de deniz manzaralı bir otelde konaklamanın size sağlayacağı yararlar.

Modern Tasarım Odalar

Karaköy’deki bu otellerin odaları da oldukça modern ve ferah. Tam donanımlı odalarda deyim yerindeyse kendinizi krallar, kraliçeler gibi hissedersiniz. Her zevke uygun mobilyalarla döşenmiş olan odalar size evinizdeki rahatlığı sağlar. Denize karşı aydınlık odaları da içinizi açarak dinlenmenizi sağlar.

Karaköy’ün Merkezindeler

Karaköy’de harika bir deniz manzarası olan otellerin çoğu aynı zamanda Karaköy’ün tam da merkezinde yer alırlar. Yani alışveriş, gezmek ve ulaşım gibi açılardan bu otellerde konaklıyorsanız şanslısınız.

Vapur İskelesi’ne Yakınlar

Deniz manzaralı otellerin büyük çoğunluğu Karaköy Vapur İskelesi’ne de yakın olduğu için İstanbul’un diğer gözde semtlerine vapurla keyifli bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Vapurda martılara simit atarak İstanbul’a gelmişken martılara simit atmadık demezsiniz :)

Manzarası Büyüler

Karaköy, her yönden oldukça eğlenceli ve bir o kadar da konaklaması zevkli bir yerdir. Özellikle eşinizle birlikte bir tatildeyseniz akşam o güzel ışıklı manzara eşliğinde kadehlerinizi kaldırabilirsiniz. Manzara öyle güzeldir ki insan sadece oturup saatlerce hiçbir şey yapmadan manzarayı izleyebilir.

Deniz Havası Dinlendirir

Karaköy, sokaklarını gezdikten sonra yoruldunuz ve konakladığınız otel odasına döndünüz. Ilık bir duştan sonra koltuğa yayılıp deniz havası alarak güzelce bir uykuya dalabilirsiniz. Deniz havası tüm yorgunluğunuzu alıp götürecektir. Karaköy’de bir çok iyi otel deniz havası almanıza olanak sağlar.

etiketler: