Otellerin hemen hemen hepsinde belli bir seviyede rahat edebilirsiniz. “Ama ben kendimi biraz şımartmak istiyorum” derseniz siz de haklısınız. Lüks oteller, misafir en üst düyezde kaliteli hizmeti sağlayan oteller olduğu özellikle turistler tarafından çok tercih edilir. Karaköy’de birbirinden lüks otelleri de konaklamak için tercih edebilirsiniz.

En Romantik Ortam

Lüks otellerin rahatlık, kalite gibi bir çok avantajlı özelliğini sayabiliriz. Bunlar içerisinden en önemli olanını da söylemeden geçmek olmaz. Eşinizle lüks ve deniz manzaralı bir otelde kalacaksanız eğer ona şahane bir sürpriz yaparak, müzik eşliğinde kadehlerinizi kaldırabilirsiniz. Hem lüks hem de romantik bir ortam yaratabilirsiniz.

Lüks Eğlenceler

Lüks otellerin çoğunda bulunan bar ve salonlar sizin otelden uzaklaşmadan eğlenebilmenizi sağlıyor. Karaköy’de keşfettiğiniz gece kulüplerinin yanında kaldığınız otelin canlı müzik ve dans gibi lüks ve eğlenceli etkinliklerine de katılabilirsiniz.

Dünya Mutfağı Ellerinizde!

Bir çok lüks oteli özellikle turistlerin tercih etmesindeki nedenlerden biri bu otellerde hazırlanan yemeklerin dünya mutfağını kapsıyor olması. Örneğin, tam da lezzetinde bir suşiyi ya da pizzayı bu otellerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik yemekleri sunum şekli ise insanı oldukça etkiliyor.

Hizmette Sınır Yok!

Odanıza çıktınız ve çok yorgunsunuz. Hemen güzel kokulu, köpüklü bir küvet banyosu yapabilir ya da kendinize otelin SPA merkezinde aromatik yağlarla yapılan dinlendirici bir masaj yaptırabilirsiniz.

Göz Alıcı Güzellik

Lüks otellerin bir çoğunna daha dışardan baktığınızda bile göz alıcı bir güzelliği olduğunu farkedersiniz. Eee haliyle odaların da aynı derecede güzel tasarımlarla dolu olması çok normal. Manzarasından, duvar rengine kadar her şey o kadar uyumludur ki gözlerinizi alamazsınız. Karaköy’de lüks sevenler için de bir kaç güzel otel bulunuyor.

etiketler: