Sanatın kalbinin attığı yer Karaköy’de tiyatroların ve sergilerin dışında muhteşem kısa film gösterimleri var. Birbirinden değerli kısa filmlerin gösterildiği Karaköy Kısa Film Günleri sinemaseverlerin büyük ilgisini çekiyor. Siz de gösterimlere katılarak yedinci sanatla dolu dolu bir gün geçirmek için Karaköy Life’ı takip edip Karaköy Kısa Film Günleri’nin ne zaman olacağını ilk görenlerden olun.

Türlerin Zenginliği

Kurmacadan deneysele, belgeselden animasyona kadar bir çok kategoriden katılımın olduğu Karaköy Kısa Film Günleri adeta film türlerinin buluştuğu bir sanat şöleni. Bu kadar farklı filmlerin bir arada gösterileceği kısa film günleri, tam anlamıyla harika bir gün geçireceğiniz sanatsal etkinlik.

Yazın Tadı Kısa Filmle Çıkar

Hem Karaköy’ü gezme fırsatını yakalamak hem de kısa filmle sanata doymak isterseniz bu yaz Karaköy Kısa Film Günleri’ni aman ha sakın kaçırmayın. Genellikle yaz aylarından birinde üç gün boyunca süren Karaköy Kısa Film Günleri’ne katılmak için gerekli ön bilgiyi yine Karaköy Life’ın etkinlikler bölümünü takipte kalarak öğrenebilirsiniz.

Kısa Filminle Katılabilirsin

Eğer “Ben sadece sinema izleyicisi değilim, aynı zamanda işin mutfağındayım”, diyorsanız siz de çektiğiniz bir kısa filmle başvuru da bulunarak filminizin gösterim listesine girmesini sağlayabilirsiniz. Bizi takip ederek kısa film başvuru tarihlerini ilk öğrenen olabilirsiniz ;)

En Güzel Kısa Filmler Karaköy’de

Karaköy’de şirin bir kafenin başlattığı Karaköy Kısa Film Günleri, çok geçmeden en sevilen sanat etkinliklerinin başında yer alıyor. Konu,biçim ve içerik bakımından bir çok farklı tür filmin gösterildiği Karaköy Kısa Film Günleri, sanatın en güzel halini gözler önüne seriyor.Siz de eğer bu yıl hangi tarihte gerçekleşeceğini merak ediyorsanız bizi takipte kalın ;)

Açık Havada Film Keyfi

Elbette tüm filmler birbirinden değerli ve güzel. Sanat ve deniz havası buluşunca ortaya muhteşem bir atmosfer çıkıyor. Karaköy Kısa Film Günleri’nin en güzel yanı da gösterimlerin açık havada düzenleniyor olması. Tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi herkes açık havada film izleme keyfini Karaköy’de yaşayabilir.

etiketler: