Karaköy’de özellikle çağdaş sanata dair izler görmek isteyenleri bu köşeye alalım. Karaköy’de bulunan İstanbul Modern sergileriyle sizi bekliyor. Bir çok güncel sergiyi ziyaret edebilir, sanatla ruhunuzu besleyebilirsiniz.

Güncel Sergiler Karaköy Life’da

Sadece sergiler değil aynı zamanda sanatçılarla söyleşilerin gerçekleştirildiği İstanbul Modern’i ziyaret etmek isterseniz Pazartesi günü hariç diğer günler ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Modern ve daha bir çok güncel sergi hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizi takipte kalın.

Birbirinden Güzel Sergiler

Karaköy’e gittiğinizde sokaklarındaki grafitileri gördüğünüz anda sanat yolculuğunuz başlar. İstanbul Modern’de bir çok sergi bulunuyor ve hepsini gezmek isterseniz Perşembe günleri girişlerin ücretsiz olduğunu unutmayın. Siz de Karaköy’ü ziyaret ederek sanatsal yönünü görebilirsiniz.

Sanatla Kültür İç İçe

Hem sanat hem de kültür denildiğinde ise akla Karaköy gelir. Çünkü Karaköy farklı kültürden insanların hem bir arada yaşadığı hem de yine farklı kültürlerden insanların ziyaret ettiği bir nokta.

Modern Sanatın İzleri

Özellikle modern sanat eserleri denilince akla gelen ilk yerlerden biri İstanbul Modern’dir. Sergileriyle farklı kültürlerden sanatçıların eserlerini görebilmemizi sağlıyor.

Sanat Şenliği

Karaköy’de bulunan İstanbul Modern bir çok süreli ve süresiz sergiye ev sahipliği yapıyor. Karaköy’e gidenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden biri olan bu çağdaş sanat müzesi ziyaretçilerine sanat şenliği sunuyor.

etiketler: