Evet, bir çok pizza zinciri marka varken “Neden Karaköy’e pizza için gelelim kardeşim?” diyebilirsiniz. Haklısınız ama o pizza zincirlerinin yaptığı buram buram fast food kokan pizzaları mı yemeyi tercih edersiniz, yoksa İtalya’ya gitmeden oradaymış gibi ev lezzetini veren pizzalardan mı yemek istersiniz? Karaköy’ün pizza kafeleri pizzanın enfes, orijinal halini tatmak isteyenler için eşsiz bir seçim. Sonuçta Karaköy, size İtalya’ya gitmeden de İtalyan pizzası yiyebilmeyi sunuyor.

Pizza Vejetaryenler İçin İdeal

Vejetaryenler için yapılan vegan pizzalar hem çok lezzetli hem de doyurucu. Dışarıya yemeğe çıkan vejetaryenlerin kendilerine göre uygun yemek bulmakta biraz zorlandığı doğrudur. Çünkü millet olarak et gibi hayvansal gıdaları çok tüketiriz. Dolayısıyla da hayvansal ürünleri kullanarak pişiren yemek restoranların sayısı çok fazla. Pizza ise veganlar ise ideal bir yemek çeşidi.

En İyi Öğlen Yemeği

Kahvaltıyla akşam yemeği arasında hem lezzetli hem de midenizi tıka basa doldurmayacak, hafif bir yemek arıyorsanız, işte size çeşitleri bol olan pizza. Karaköy’de bir kere pizza yiyen artık oranın müdavimi oluyor.

Seç Beğen Çeşit Çok

Pizza güzel bir lezzet olduğu kadar içine konulan malzemelerin çeşidinin bol olmasıyla beraber, çeşitlerin de çok olmasını sağlıyor. Karışık, mantarlı, pastırmalı gibi çok çeşidinin olması sayesinde herkesin damak tadına göre pizza bulunuyor. Karaköy’ün en güzel pizzacılarında siz de bu lezzeti tadabilirsiniz.

Pizza Kalabalığı Sever

Kalabalık arkadaş grupları için yemeği dışarıda yemek her zaman biraz sıkıntılı olmuştur. Özellikle de grup içinde yemek seçenlerin sayısı yarıya yakınsa durum daha da zorlaşır. Oysa pizzayı herkes çok sever. Pizza yemek için İtalya’ya gitmenize gerek yok :) Karaköy’ün pizzacılarını denemeniz yeterli.

Pizza Severler Karaköy’e

İtalyan mutfağının en bilinen yemeği pizza, nefis tadıyla Karaköy’de yenir. Karaköy’e geldiğinizde “ Ne yesek acaba?” diye düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü sıcacık pizzalar tam size göre. Karaköy’ün şirin pizza kafelerine gidip bu güzel italyan yemeğini tadabilirsiniz.

etiketler: